Pomarańczowo-brunatna wydzielina z pochwy w połowie cyklu

Witam dzi$ jestem w połowie cyklu i zauważyłam taka pomaranczowo- brunatna wydzieline. W zeszlym miesiacu bylo to samo martwie sie co mam zrobic. Wspomne ze 2 miesiace temu bylam u ginekologa i jest z usg wszystko ok. Prosze o porade

Być może to jakieś plamienie owulacyjne. Trudno określić na podstawie samych tylko objawów. W tym momencie warto byłoby skonsultować się z ginekologiem i wykonać USG jak nie teraz to za miesiąc w połowie cyklu miesiączkowego.