Pokaż kategorie abcZdrowie.pl
Mężczyzna , 21 lat

Witam, od miesiąca mam pewien problem, mam 21 lat. Na początku miałem zaczerwienienia w okolicach pachwin, ale podleczyłem to, następnie pojawiło się swędzenie moszny, po tygodniu przeszło, a teraz mam problem z penisem. Górna część penisa obchodzi ze skóry, oraz skóra jest zupełnie inna w dotyku, jest mało elastyczna, jest jakby z papieru, cienka, błyszcząca, pomarszczona. Skóra nie swędzi, może bardzo sporadycznie ale w ogóle tego nie drapię. Używałem leków w tabletkach Flum**** oraz w postaci maści Pimaf****. Niestety nic to nie dało. Zastanawiam się czy powinienem użyć maści sterydowej? Co to w ogóle może być? Zamieszczam poniżej zdjęcia w celu dokładniejszej analizy mojego przypadku. http://img684.imageshack.us/img684/3801/04102010977.jpg http://img101.imageshack.us/img101/1985/04102010978.jpg http://img198.imageshack.us/img198/806/04102010979.jpg http://img138.imageshack.us/img138/1703/04102010980.jpg http://img299.imageshack.us/img299/9955/04102010981.jpg  

Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
Lek. Joanna Gładczak 77
Lek. Joanna Gładczak Internista, Tychy 77 poziom zaufania
Zaufany specjalista Umów wizytę

Witam serdecznie.

Zdecydowanie odradzam Panu leczenie na własną rękę, trzeba udać się do lekarza, najlepiej dermatologa.
Proszę się zastanowić czy w ostatnim czasie zmienił Pan może jakieś kosmetyki, proszek do prania, płyn do płukania, prezerwatywy - być może opisywane zmiany związane są z podrażnieniem miejscowym skóry.

Pozdrawiam.
 

Podobne pytania