Pomiar płodu w trzeciej ciąży

witam mam 28 lat jest to moja trzecia ciąża. Pierwszą poroniłam, drugą donosiłam, teraz jestem w trzeciej ciąży byłam na wizycie u ginekologa zmartwiło mnie usg ponieważ z ostatniej miesiączki tj 23.09 powinien być to już skończony 6 tydzień z usg wyszło, że 5 GS. 12.2mm brak serduszka nie wiem co myśleć o tych pomiarach czy są w porządku? czy na serduszko jeszcze czas? proszę o odpowiedź...

Nie "brak serduszka", a lekarz jeszcze nie uwidocznił tętna płodu. Zależy to od wielu czynników: wielkości ciąży, jakości aparatu USG, doświadczenia lekarza. Proszę spokojnie poczekać na kolejną wizytę.