Pomiar poziomu bHCG i endometrium a brak pęcherzyka ciążowego

Ostatnią miesiączkę miałam 28.09.14, miałam również monitoring owulacji i w dniu 14.10.14 mój pęcherzyk miał ok 20mm, później tydzień temu pękł.( monitoringu usg). 24.10 wykonałam pierwszy test ciążowy blade dwie kreski. Które z kazdym dniem stawaly sie mocniejsze, w dniu spodziewanej miesiączki 9cykle ok 30-31 dniowe) 28.10.14 zrobiłam bete hcg 97,7 a 31.10.14 beta 244,4. Dziś 03.11.14 byłam u ginkologa endometrium 16 mm, ale pecherzyka ciązowego brak. Kiedy się pojawi?Czy jest jakiś problem??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, pęcherzyk ciążowy może być jeszcze niewidoczny na tym etapie ciąży. Proszę poczekać aż beta-HCG wzrośnie do powyżej 1000 to powinien być widoczny w badaniu USG przezpochwowym (natomiast gdy wynik będzie około 6000 to w USG jamy brzusznej). Pozdrawiam