Pominięcie 17 tabletki hormonalnej a ryzyko ciąży

Witam 13.01 pominęłam17 tabletkę(stosunek odbyłam 11.01 i 12.01),niestety następnego dnia wzięłam 1 tabletkę a po 2 dniach zorientowałam się że pominęłam tabletkę i wzięłam dwie.Byłam u ginekologa 16.01 Pani zrobiła mi usg i powiedziała że na 99.9 % nie ma ciąży wystarczy nie robić przerwy między opakowaniami.W 17.01 odbyłam stosunek (w dniu ostatniej tabletki z blistra)22.01 rano wystąpił lekki ból podbrzusza trwający mnj.30 min, krwawienie i brązowe plamienie,czy to oznacza że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to wynik wahań hormonalnych. Proszę nie wykonywać przerwy.