Pominięcie okresu przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych w systemie 24+4

Biorę tabletki antykoncepcyjne 24+4 a zbliża mi się końcówka tabletek. Jestem na urlopie i nie chciałabym mieć jednak okresu. Czy ja mam odłożyć 4 ostatnie tabletki czy 7?

Szanowna Pani!

Proszę nie brać ostatnich 4 tabletek tylko zacząć od razu nowe opakowanie.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka