Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej Daylette i brązowe plamienia podczas przerwy

Witam. We wrześniu zapomniałam tabletki (daylette) z drugiego rzędu (11) biorę je od ponad 6msc. Wzięłam ja na drugi dzien (24h) razem z następna - tak jak jest napisane na ulotce. Okres dostałam tak jak powinnam. Pózniej brałam tabletki regularnie, nie zapomniałam o żadnej. Dwa tygodnie przed planowana miesiączka, uprawiałam seks bez dodatkowego zabezpieczenia, nie doszło do wytrysku "w srodku". Miesiączke dostałam ale w postaci brązowego plamienia i skapego krwawienia. Czy moge byc w ciazy?

Milena Lubowicz

Jeżeli postępowała Pani zgodnie z zaleceniami producenta szansa na ciążę nie jest duża, ale oczywiście niewielkie prawdopodobieństwo istnieje zawsze. Proponuję zrobić test ciążowy.
Pozdrawiam