Pomoc mamie pogrążonej w żałobie po śmierci taty

Witam, chciałam zapytać jak mogę pomóc mojej mamie... mija miesiąc po śmierci taty i wiem, że mama jest w żałobie ale to co się z nią dzieje jest przerażające. Przestała akceptować mojego chłopaka, mi każe wybierac między nią anim, chce go wyrzucić z naszego domu. Nie chce iść do psychologa a na każde moje miłe słowa reaguje agresją... Kocham mamę, chcę jej pomóc i boję się że powtórzy się próba samobójcza sprzed roku... Proszę o pomoc.

Witam,
nie można pomóc osobie, która tego nie chce. Na pewno ta sytuacja jest dla Pani trudna. Proszę dać mamie trochę czasu, być przy niej, zapewniać o swoim zainteresowaniu. Może jedynie Pani namawiać mamę na kontakt z psychologiem, psychiatrą lub może choć lekarzem pierwszego kontaktu, który może przepisać leki uspokajające.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl