Pomoc osobie chorej na anoreksję bulimiczną

Witam, Moja przyjaciółka choruje na anoreksje bulimiczną nie wiem jak mam jej pomóc bo nie za bardzo chce się leczyć. Jak na razie zapisałam ją do psychoterapeuty Nie wiem tez jak mam z nią rozmawiać na ten temat.

Każdy człowiek jest nieco inny, ale wydaje mi się, że nie zrobi Pani krzywdy przyjaciółce wspierając ją bez natarczywego przymuszania do leczenia. QWażne jest jednak by słyszała od Pani, że jej stan nie jest normą i, że możliwe jest leczenie.