Pomoc w interpretacji USG ciąży

Witam, Proszę o interpretację usg płodu. Wymiary podane prawdopodobnie to dany tydzień ciąży. BPD tydzień 31/6, AC tydzień 26/5, FL tydzień 27/3. Czy jest to duża dysproporcja. Wymiary mierzone w 27 tygodniu i 5 dniu ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Różnica w przedstawionych wymiarach często sięga nawet 3 tygodni.