Pomoc w interpretacji wyników badań ginekologicznych

witam mam pytanie odnosnie wynikow badan ginekologicznych co oznaczaja pierwszy wynik badania to;TELA MUCOSA CANALIS COLILI UTERI SEINE LAESIONIBUS -A [M-00100].ENDOMETRIUM IN STADIO PROLIFERATIONIS.OBRAZ ZGODNY Z FAZA CYKLU -B[M-79310] A-B-SKAPE SZARE.Drugi wynik to EROSIO GLANDULARIS. CERVICITIS CHRONICA -A[M-31210].TELA MUCOSA CANALIS COLLI UTERI SEINE LAESIONIBUS-B[M-00100] A- JAK WYCINKI B- SKAPE SZARE .O co chodzi prosze o szybka odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : Błona śluzowa kanału szyjki macicy bez zmian. Endometrium w stadium rozrostowym. Nadżerka gruczołowa , przewlekłe zapalenie bł. śluzowej szyjki. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem.