Pomoc w interpretacji wyników badania krwi u męża

witam a to wyniki mojego meza- czy mamy byc zaniepokojeni? - podwyższone P-LCR - wynik 25,3 gdzie norma % jest od 6,0 do 24,0, powyższone monocyty wynik 11,2 gdzie norma % 2,0 do 10,0 i obniżone bazofile- wynik 0,0 tys/ul norma 0,0 do 0,1 przy wyniku info L oraz zaniżone neutrofile wynik 45,5 gdzie norma % 46,0 do 75,0 bardzo prosze o infomację wizyta u lekarza dopiero w nast tygodniu..

Trochę mało podaje Pani informacji z morfologii, to tylko rozmaz białych krwinek i to w % a nie w wartościach bezwzględnych.
Jeśli nie ma niepokojących objawów klinicznych, to proszę spokojnie czekać na wizytę.
Pozdrawiam !