Pomoc w interpretacji wyniku testu ciążowego

witam, okres spoznia mi sie 4 dni, zrobilam dzisiaj rano test i wyszla jedna gruba kreska a druga taka srednia. czy to moze oznaczac ze jestem w ciazy?pomocy
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pojawienie się dwóch kresek na teście ciążowym może oznaczać ciążę. W przypadku trudności w interpretacji warto powtórzyć test lub wykonać laboratoryjne oznaczenie poziomu betaHCG we krwi. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.