Pomoc w ustaleniu dni płodnych i niepłodnych przy regularnym okresie

Witam bardzo serdecznie :) mam wmiare regularny okres co 28-29 dni. okres dostałam 10.04.2014r a teraz dostałąm 10.05.2014. Kiedy mam dni płodne a kiedy są nie płodne ?? i jeszcze jedno pytanie :) ile dni plemniki zyja w ciele kobiety ??

Pozdrawiam!