Ponowna ciąża po poronieniu samoistnym

Witam 26wrzesnia dostalam okres.Dnia 19 pazdziernika zrobilam test ciazowy I pokazal 1-2 tygodniowa ciaze.Dnia 23 pazdziernika dostalam krwawienie.Lekarz powiedzial mi t ze to samoistne poronienie I z ponowna probably zajscia w ciaze powinnam poczekac okolo 3miesiecy albo chociaz 1miesiac.Mam 36 lat nie chce czekac dlugo. Na kolejna probe. Maybe just jedno dziecka I bardzo bym chciala miec drugie.Czy jest jakies ryzyko jesli zaczne sie starac o zajscia w ciaze juz po tym okresem,krwawienia .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak polecił Pani lekarz ginekolog, powinna Pani odczekać przynajmniej jeden prawidłowy cykl.