Ponowne pojawienie się miesiączki u 20-latki

Witam, mam pytanie miesiaczke mialam 21grudnia i dostalam znowu juz 4 stycznia pierwszy raz mam takie zaniepokojone zdarzenie czy to normalne? I dodam,ze mam 20 lat. Prosze o odpowiedz.

Nie wiem jakie jest nasilenie obecnego krwawienia- ale krwawienie ok. 14 dnia cyklu , o mniejszym nasileniu niż miesiączka jest zwykle krwawieniem lub plamieniem okołoowulacyjnym.