Porażenie prądem bez utraty przytomności

Witam. Pół roku temu poraził mnie prąd w domu bez utraty przytomności ,ale potrzymało mnie trochę jednak nie jestem w stanie powiedzieć jak długo to trwało,na pogotowiu zrobiono mi badania i wysłano do domu jako w stanie dobrym, martwie sie jednak , czy obecnie lub w przyszłości mogą pojawić sie jakieś powikłania, zwłaszcza ,że w ostatnim czasie odczuwam jakby drżenie serca, miałam ekg i mierzę ciśnienie i niby jest w normie , ale jest we mnie jakiś niepokój , Pozdrawiam serdecznie

Witam. Nie ma powodów do niepokoju, porażenie prądem bardzo rzadko wywiera odległe skutki na funkcjonowanie układu krążenia.