Porażenie prądem przez płytę grzewczą

Witam, przed ok godziną poraził mnie prąd. Mam płytę grzewczą, która stoi na metalowym blacie. Blat był mokry. Ja miałam mokre ręce i dodatkowo stałam boso na mokrych kafelkach. Stawiałam na płycie garnek z wodą. W tym momencie poczułam takie mocne szarpnięcie i jakby paraliż, to trwało max 1-2 s. Ale było tak mocne, że garnek wypadł mi z rąk i upadł na podłogę. Czuję się w tej chwili dobrze, nie mam ,żadnych oparzeń, nic mnie nie boli. Czy powinnam się martwić? Mam 29 l., jestem ogólnie zdrowa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Ciężko określić Pani stan zdrowia bez możliwości zbadania. Dla pewności zalecam zgłoszenie się do lekarza rodzinnego, placówki pomocy doraźnej bądź szpitalnego oddziału ratunkowego celem wykonania badania fizykalnego i ewentualnych badań. Pozdrawiam