Poród martwego dziecka w pęcherzu płodowym

Witam! Moja córka miała skierowanie na oddział patologii ciąży, jednak została przyjęta na oddział położniczo-ginekologiczny.USG w pierwszym dniu wykazało rozwarcie na 1,5 cm, pęcherz płodowy wchodził do szyjki macicy, czy to rozwarcie można było jakoś zatrzymać, piszę dlatego, że na drugi dzień córka urodziła martwe dziecko w pęcherzu płodowym, dostawała tylko luteinę i no spe.Nic nie zrobiono , żeby zatrzymać przedwczesny poród.

Co do oceny sposobu leczenia i możliwości terapeutycznych nie wypowiem się absolutnie w tej sprawie. Aby móc ocenić postępowanie lekarzy musi w tym względzie wypowiedzieć się biegły lekarz z zakresu ginekologii. Radzę w tej sprawie przeprowadzić rozmowę np. z ordynatorem oddziału, na którym przebywała córka. W takim wypadku oprócz stanu klinicznego córki i płodu trzeba rozważyć pozostałe wyniki badań jak np. KTG, USG czy też wyniki badań laboratoryjnych. Trzeba mieć dokładne informacje, aby móc wypowiadać się w tej sprawie.