Poronienie całkowite

Witam.

Niepokoi mnie pewna sprawa, kilka dni temu poroniłam samoistnie bez zabiegu w szpitalu. Na wypisie napisane mam poronienie całkowite lub nie określone i zaśniad nie-groniasty. Czytałam o tym zaśniadzie w internecie ale pisze tylko o groniastym.

Bardzo mnie to zaniepokoiło czy jest to samo co nie-gronisty? I kiedy będę mogła starać się o następną dzidzię? Proszę o odpowiedź bo bardzo się martwię a wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień.

Dzień dobry!

Jeśli było napisane, że to poronienie całkowite i nie było potrzebny zabieg to z pewnością nie było żadnego zaśniadu. Takie określenie istnieje w numerach iCD10 dobieranych do procedury hospitalizacji. O dzidziusia można starać się po 3 cyklach. Tak by organizm i macica mogły powrócić do prawidłowego funkcjonowania po ciąży.
Z poważaniem