Poronienie po ciąży bliźniaczej a nowa ciąża

witam .bylam w ciąży bliżniaczej i l4 musialam leżec 2 miesiae,niestety poroniłam przez kolejny miesiac l4 80% bo nie moglam dojsc do siebie,po czym czhcialam wrócic do pracy ale złapalo mnie przeziębienie tydzien na l4 od internisty ,ku mojemu zdziwieniu jestem znowu w ciazy .jak dostane kolejne zwolnienie od ginekologa jak liczy sie te wszystkie l4 do sumy 270 czy 180 bo juuz sama nie wiem ,co po tym mam zrobic jak skaczy sie czas na l4. ps. (praca cieżka fizyczana w 50 st upale)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu uzyskania szczegółowych informacji powinna Pani udać się do najbliższej jednostki ZUS.