Poronienie w 11 tygodniu ciąży i silny ból brzucha

Poronilam samoistnie w 11 tyg. ciazy strasznie mnie bolal brzuch przypominajacy bole menstruacyjne w podbrzuszu po chwili dostalam krwotoku stalo sie to w pracy wylecialo ze mnie wszystko krew a w niej skrzepy male i wieksze.pojechalam do szpitala tam zroboli mi usg nic juz nie bylo nie rozumiem dlaczego sie to stalo jest to dla mnie szok staralismy sie z mezem kilka mies.o drugie dziecko

Diagnostyką tego problemu powinien zająć się ginekolog. W tym wypadku potrzebna jest pełna diagnostyka USG jak i laboratoryjna.