Postępowanie po usunięciu żylaków

po usunieciu żylakow przez miesiac chodziłam na kontrole ale niewiem czy za 3 miesiace lub poł roku nie trzeba skontrolowac tego zabiegu i pójsc do lekarza. lekarz zalecił zażywanie diosminex ale ja nie wiem jak go długo mam go zażywać i chodzic w rajstopach 2 stopnia przez 3 miesiące czy to nie zadługo?

Według mnie nie ma konieczności kontrolnego badania po okresie 3 miesięcy od zabiegu. Wszystko to jednak zależy od opinii chirurga, który prowadził Panią po operacji. Zażywanie diohespanu zalecam przez 2-3 miesięcy po zabiegu tak samo jak i noszenie rajstop uciskowych.