Postępowanie przy planowaniu zabiegu zapłodnienia in vitro

in vitro prosze o dokladne informacje o in vitro doosatej okres i w ciagu tego okresu mam dostac tabletki,ale jakie i co dalej,nie wiem nic a chce miec dziecko prosze o opisanie dokladne tej procedury z dniami i co musze robic pozdrawiam Ewa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wszelkich niezbędnych wskazówek udzieli lekarz prowadzący. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.