Powiększające się węzły chłonne pachwinowe po wycięciu kości udowej i stawu biodrowego

Był to mięsaka ewinga złośliwy miałam 14 bloków chemii i operację wyciecie kości udowej ze wstawieniem protezy oraz wycięcie stawu biodrowego ze wstawieniem endoprotczy stawu biodrowego a operacja na przewody pokarmowe skutek po leczeniu chemioterapia ostry ostry niezyt przewodu pokarmowego nie wiem dlaczego z miesiąca na miesiąc powiększają się węzły chlonne pachwinowe w tej pachwinie gdzie nogą była chora oraz w zuchwie ale największe pachwinowe czy powinnam się niepokoić? ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększenie węzłów chłonnym może być spowodowane naciekiem nowotworowym. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.