Powiększające się węzły chłonne, wyczuwalne guzki pod pachami

Witam, od 2,5 roku dopadają mnie różnego rodzaju niespecyficzne objawy mówiące o tym że coś dzieje się w moim organizmie. Zaczęło się od powiększających się węzłów chłonnych (po zastosowaniu wapna i rutinoscorbin dolegliwość ustępowała) najpierw na szyi a po pół roku pojawiły się wyczuwalne drobinki pod pachą i w pachwinach. Później infekcje bakteryjno, grzybicze narządów rodnych oraz bóle gardła . W między czasie zaczęło mi doskwierać wieczorne swędzenie odbytu. Morfologia ok. ale infekcje 1m/c

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększenie węzłów chłonnych może mieć podłoże infekcyjne. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.