Powiększenie brzucha a negatywne testy ciążowe

powieksza mi sie brzuch , podbrzusze tak od samego dolu . czy napewno to nie ciaza ? bylam u ginekologa 9 tygodni po stosunku i stwierdzil ze ciazy nie ma , zrobilam 5 testow wysztkie negatywne . to dlaczego tak znacznie powieksza mi sie brzuch ? waga bez zmian . czy lekarz nie zauwazyl ciazy a testy sie nie sprawdziły ? kazdy byl robiony z tygodniowym odstepem czasu , pierwszy 3 tygodnie po stosunku .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ciążę możemy wykluczyć. Proszę zaufać lekarzowi - bez wątpienia nie jest Pani w ciąży!!! A propos powiększenia obwodu brzucha to może być to wynik schorzeń przewodu pokarmowego, w tym np. wzdęć i zaparć.