Powiększenie dolnej części brzucha, brak apetytu i dziwne ruchy w podbrzuszu u 22-latki

Witam, mam spory problem. Byłam molestowana, kolega masturbował się przy mnie, a następnie wkładał swoje palce w moje miejsca intymne. Stało się to 4 lutego, poszłam do ginekologa i dostałam Escapelle (jakieś 50-60h po całym zajściu). Okres mam od tego czasu co 20 dni. Jednak od kwietnia zaobserwowałam u siebie powiększenie dolnej części brzucha (pod pępkiem), brak apetytu i dziwne ruchy w podbrzuszu. Byłam u ginekologa w maju, jednak nic nie stwierdził. Czy to możliwe, że się pomylił?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli ginekolog wykonywał USG 2 miesiące po w/w zajściu, niemożliwe by nie zauważył ciąży. Zawsze może Pani kontrolnie wykonać apteczny test ciążowy.

myślę że się nie pomylił, szczególnie jak robił usg.To może jednak być na tle psychicznym ( uraz po molestowaniu). Zawsze można zrobić test ciążowy.