Powiększenie i ból brzucha u 29-latka

witam od długiego czasu mam problem grubego brzucha jestem osoba szczupłą zawsze duzo jadłem i zawsze wygladałem plasko ale od 4 mieś moj brzuch wyglada jak bym balon zjadl, do tego dochodzi codzienna aktywnosc fizyczna praca na budowie najgorszy jest bol brzucha zazwyczaj trwa on caly dzien a wieczorami sie nasila bol jest zazwyczaj nad pepkiem ok od 2 do 5cm w gore inna sprawa jak juz lewa strona brzucha jest grubsza od prawej nie mam pojecia co z tym zrobić zawsze bylem plaski mam 30 lat.

Witam. W tym przypadku wskazane jest wykonanie badań obrazowych przede wszystkim usg jamy brzusznej.