Powiększenie mniejszych warg sromowych po infekcji grzybiczej

Witam, Mam wstydliwy problem intymny. Otóż od jakichś 3 tygodni leczę stan zapalny - prawdopodobnie grzybica. Od tego czasu zauwazylam ze bardzo powiekszyly mi sie wargi sromowe wewnetrzne (nie mialam zadnych objawow swedzenia itd.). Wczesniej wystawaly poza wargi zewnetrzne, ale nie tak! Czy taka zmiana wygladu sromu jest spowodowana podjetym leczeniem czy moze byc jakis inny powod ? i najwazniejsze - czy samo wroci wszystko do normy po jakims czasie, po leczeniu ? :(((

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powiększenie warg sromowych może być spowodowane infekcją. Sytuacja powinna powrócić do normy po wyleczeniu infekcji.