Powiększenie prawej górnej powieki a alergia

Witam.Od jakiegoś czasu mam powiększoną prawą górną powiekę, powieka boli szczypie i swędzi jest większa od lewej mam takie czerowne plamki skóra na powiekach się łuszczy. okolica lewego oka tez jest zaczerwieniona czy moze to byc alergia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam
opisane dolegliwości mogą być spowodowane alergią. Nie można wykluczyć zapalnego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.