Powiększona łechtaczka i opuchnięte wargi sromowe u 21-latki

Witam. Od wczoraj mam powiększoną łechtaczkę i opuchnięte wargi sromowe. :( Piecze i swędzi oraz jestem nadwrażliwa na dotyk w tym miejscu. I dodam że stało się to od tak... w sumie to bez przyczyny,bo stosunku już od pewnego czasu nie uprawiałam. Pomocy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej są związane z infekcją układu moczowo-płciowego. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Witam!
prawdopodobnie ma Pani zapalenie sromu ; proszę jak najszybciej skontaktować sie z lekarzem celem podjęcia leczenia