Powiększona macica a 9-10 tydzień ciąży

Witam, ostatnio miałam okres 27 listopada. Mam nieregularne okresy. 2 dni temu lekarz na podstawie powiększonej macicy stwierdził 9-10 tydz ciąży. Kochałam się z partnerem w drugim i trzecim dniu okresu, w drugiej połowie stycznia i 2 lutego-stosunek przerwanyTesty ciążowe-w zeszłym tyg i 2 dni temu wyszły negatywnie. Dodam, że przed ostatnim okresem miałam 3-dniowe plamienia, teraz od 4 dni boli mnie tylna część kręgosłupa i podbrzusze. Ból jak przy okresie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Witam serdecznie. Ciąża jest prawdopodobna, jednak sugerowałabym konsultację z ginekologiem.