Powiększone piersi, częste oddawanie moczu i mrowienie w podbrzuszu a staranie o dziecko

Witam,staramy się z partnerem o bobasa. Miesiączki mam regularne 30-31 dni.Kochaliśmy się bez zabezpieczeń w dzień przed owulacją,w dniu owulacji oraz po...w okresie 2 tyg od tych stosunków bardzo powiększyły mi się piersi,są czułe,widoczne są na nich żyłki...pełniejsze sutki,często chodzę do toalety.czuję lekkie mrowienie w podbrzuszu. Kiedy mogę wykonać test ?czy najlepiej poczekać na miesiączkę czy można szybciej? z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy mogą sugerować ciążę. Test mozna wykonać dwa tygodnie po stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki. Wydaje się więc, że test powinien już wyjśc dodatni. Jeśli pojawią sie jakiekolwiek wątpliwości zawsze może Pani udać się do ginekologa celem badania bezpośredniego.