Powiększone węzły chłonne i śledziona oraz woda w opłucnej

Witam. Moja kochana , zona trafiła wczoraj do szpitala, gdyż po środku szyi i jej lewej strony szyi bardzo ma powiększone węzły chłonne, a także śledzionę i ma wodę w opłucnej, zdjęcia klatki piersiowej pokazało że jedno płuco jest białe, ma nocne poty, 4 tygodnie temu urodziła naszą kochaną córeczkę, czy to ziarnica złośliwa?

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam,
Opisane przez Pana objawy są niepokojące i w żadnym przypadku nie wolno ich lekceważyć. Jednak aby postawić diagnozę konieczne jest badanie lekarskie i wykonanie szeregu testów diagnostycznych.