Powiększone węzły chłonne pod pachą w czasie ciąży

Witam:) Jestem w 10 tyg ciaży od 3 tyg zauważylam powiekszone węzly chłonne pod prawa pachą. Dwa lata temu mialam w prawej piersi torbiel i wezly chlonne pod pacha prawa mialam powiekszone. Nie wiem czy to normalne w czasie ciąży, martwie sie o dziecko. Jeszcze nie mowilam ginekologowi o tym bo zawsze bylam tak przejeta ze zapominalam:) aaale przy najblizszej wizycie powiem. Z góry dziekuje za odpowiedz:)

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i ew. zlecenia badań dodatkowych nie jestem w stanie podać przyczyny powiększonych węzłów chłonnych pod pachą.