Powiększony brzuch, wyciek z piersi i brak miesiączki

czy ruchy w brzuchu takie same odczucie jak w ciazy, brak okresu wyciek z piersi przy ucisku, powiekszony i twardniejacy brzuch swiadczy tylko o ciazy??? czy moga byc inne powody tego ? prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyciek z piersi może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nieprawidłowości w obrębie jamy brzusznej mogą być spowodowane zaburzeniami układu pokarmowego. Niemniej jednak w pierwszej kolejności należy wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.