Powiększony przydatek w wyniku USG a ból podbrzusza, ciągłe zmęczenie, nieregularne miesiączki i wzdęcia

Witam , mam 19 lat.. Trzy tygodnie temu miałam robione usg , na ktorym wyszło : "lewy przydatek powiekszony do śr. 55mm otoczony płynem który spływa do zatoki Douglasa i jest o wym. 72x43mm " Dodam że bardzo często boli mnie podbrzusze , czasem jest to też silne kłucie.. Przez prawie cały czas mam dziwne uczucie czegos w podbrzuszu. Bardzo często jestem zmęczona i nie mam na nic siły. Mam nieregularne miesiączki. Często wzdęcia nawet po małym posiłku. Co to może być ?

Taki obraz USG jak i objawy kliniczne świadczą o zapaleniu lewych przydatków. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem. Na pewno po bezpośrednim badaniu i analizie wyniku USG włączy odpowiednie leczenie (zapewne antybiotykoterapię).