Powiększony węzeł chłonny na szyi, uczucie duszności i utrata wagi

Wyniki wszystkie ok.Powiekszony wezel prawy na szyi.Duszenie na gardle i na zgieciu (podbrudek),zaczynam odczuwac bol na barkach i pod pacha lewa a takze na szyji.Chudne,kolata mi serce,nic nie moge robic bo od razu sie mecze.Tarczyca niedoczynnosc.Wyniki ok. Wszystkie wyniki robione byly w pazdzierniku bo od tego momentu sie az tak zle czuje.Bardzo zaczynam sie nie pokoic...moze wskazywac to na chloniaka :(?Jakie badania zrobic by sprawdzic czy nie ma czy jest tam cos?Prosze Pilnie o odp.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na niepokojące objawy jakimi jest powiększenie węzła chłonnego i utrata masy ciała konieczna jest dokładna diagnostyka. Należałoby wykonać USG węzła chłonnego, RTG klatki piersiowej, badania krwi. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam