Powrót napletka na swoje miejsce podczas wzwodu

czy podczas wzwodu jezeli napletek ściagne z penisa, a on sam dosyc szybko wraca na swoje miejsce to jest to prawidłowe? czy napletek nie powinien wracac na swoje pierwotne miejce? obawiam sie ze przez to podczas penetracji moge nie odczuwac przyjemnosci... oraz prezerwatywa moze sie zsuwac:( prosze o pomoc

Witam,
Zbyt długi napletek nie jest problemem jeśli nie jest to stulejka. Opisu wynika,że nie. Może to być też spowodowane niepełnym, bądź szybko ustępującym wzwodem. Niej to problem wymagający leczenia ewentualnie jedynie ze względów kosmetycznych.