Powtarzające się krwawienie i brak tętna płodu a zwiększający się poziom bHCG we krwi

trafilam do szpitala z krwawieniem dokladnie 23 grudnia. stwierdzil ze zarodek jest ale wielkosci cialka zoltego w 6/7tc wedlug miesiaczki wiec nie rosnie bete robia mi co 2 dni najpierw byla 2400 pozniej 3700 i nadal krew juz nawet skrzepami. w piatek zrobil mi usg,serce bijace ale plod dalej nie rosl..nastepna beta 6200w pon i stw braku tetna i podwojny plod a dzis ponad 8tys i ciagle krwawie. oni mi mowia ze dopolki beta rosnie to dobrze... ale co gdy beta rosnie a tetna brak? POMOCY

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę ściśle stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i póki co być dobrej myśli. Dopóki beta-hCG rośnie jest szansa na powodzenie. Konieczne jest regularne powtarzanie USG - proszę zaufać lekarzom, którzy prowadzą Pani leczenie.