Pozbywanie się przez organizm magnezu i potasu

Dziś byłam u lekarza bo dziwnie się czułam tak słabo i bolały mnie mięśnie nóg. I po badaniu okazało się że nie mogę się denerwować bo niestety mam problem z otrzymaniem potasu i magnezu zostałam skierowanie na badania. Co się okazało że antykoncepcji u mnie więcej pogorszyła stan organizmu. Wogule jest możliwe że tak szybko mój organizm pozbywa się potasu i magnezu? Bo już człowiek sam nie wiem co mu dolega.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. W takiej sytuacji należy ustalić przyczynę nadmiernej utraty ww. jonów. Sugeruję kontakt z nefrologiem.