Poziom bHCG i krwawienie

Dziękuję, hcg 11,4. pojawiła się krew, jednak już nic mnie nie boli, a to też nie jest jakiś krwotok, tylko mniej więcej krwawienie jak w 4/5 dniu moich zwykłych miesiączek. Nie zauważyłam, żadnej złuszczającej błony, skrzepów czy innych takich. Byłam dziś u lekarza, zlecił kolejne hcg w piątek, ale stwierdził, że to może być samoistne poronienie. zamartwiam się nadal:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mogę wykluczyć takiej możliwości. Poziom beta hCG nie jest zbyt wysoki, jednak aby powiedzieć coś więcej konieczne jest jego ponowne oznaczenie.