Poziom bHCG w 3 tygodniu ciąży

Witam serdecznie, bardzo proszę o informację, czy poziom beta HCG 407,80 mIU/ml nie jest zbyt wysoki, jak na 3 tydzień i 6 dzień ciąży? Dokładnie wiem, kiedy miałam owulację, dlatego podałam precyzyjnie wiek ciąży. Mam 32 lata i bardzo się boję, bo duży poziom HCG może sugerować zespół Downa i inne wady płodu. Proszę o pomoc!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest prawidłowy dla podanego wieku ciąży. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.