Poziom bilirubiny po usunięciu woreczka żółciowego

Witam, w kwietniu miałem usuwany woreczek żółciowy. Robiłem badania krwi, co miesiac i jestem zaniepokojony poziomem bilirubiny. Co miesiąc jest taki sam. Niżej zamieszczam wyniki krwi z przed 2 tygodni. Proszę o odpowiedź, czy coś jest nie tak ? bo reszta wątrobowych w normie i sam już nie wiem. AST 29,00 ALT 36,00 Bilirubina całkowita 1,78 Fosfataza zasadowa 61,00 GGTP 18,00
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
poziom bilirubiny jest nieznacznie podwyższony, jeżeli taki poziom utrzymuje się przez cały czas, to wobec braku ewentualnych objawów klinicznych nie powinien budzić niepokoju.
Proszę w miarę możliwości porównać obecne wyniki z wynikami sprzed zabiegu.