Poziom FHR i CRL w 9. tygodniu ciąży

Witam ostatni okres miałam 11 maja a 27 maja miałam transfer czyli wynika że jest początek 10 tyg ciązy w 9 tyg miałam usg CRL 6mm FHR 56min bradykardia czy jest to zagrożona ciąza lekarz kazał mi jeszcze tydzien czekać martwie się że może być coś nie tak z płodem

Witaminy w ciąży

Lek. Marta Gryszkiewicz

Bradykradia u tak małego płodu jest niepokojąca i może stanowić zagrożenie. Dlatego też lekarz zlecił kontrolę za kilka dni.