Poziom receptorów przy zdiagnozowanym naciekającym raku sutka

Mam zdiagnozowany rak naciekający sutka prawego. Poziom receptorów jest następujący: ER-100% komórek/3, TS 8/8 (pozytywny) PR-100% komórek /3, TS 8/8 oraz Her-2 - 1+ (negatywny). Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym raku oraz o ewentualnym leczeniu jak i oczywiście o rokowaniach jakie dają moje dotychczasowe wyniki.

To oczywiście nie wszystkie dane istotne dla decyzji o leczeniu i rokowaniu, ale te które są, wysoki poziom receptorów, to wyniki dające szanse na lepsze rokowanie