Poziom wzrostu bHCG i widoczny pęcherzyk ciążowy w USG ciąży

Witam, 20.09.14r. wykonałam test ciążowy-pozytywny. Ostatnią miesiączkę( krwawienie związane z poronieniem miałam 17.08.14r.) Następnie 26.09 trafiłam do szpitala z powodu brązowego plamienia. Z USG widoczny był pęcherzyk ciążowy i BHCG-358. Ponowny BHCG w 28.09.br. -562,71. 01.10 ponownie zrobiłam BHCG- 844,4. Obawiam się, że ciąża nie rozwija się prawidłowo a kolejna wizytę mam 08.10. Przez cały czas biorę Luteinę. Czy istnieje zagrożenie dla mojego organizmu? co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany przyrost beta-hCG może jest nieco za niski. Póki co proszę nie jednka nie niepokoić tylko cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa.