Pozycje seksualne a orgazm

w jakiej pozycji sie kochac żeby kobieta szybciej miała orgazm

Dzień dobry.

Nie ma tej jedynej i jedynie satysfakcjonującej pozycji, która zapewni upragniony orgazm. Dodać trzeba, że u kobiet decydująca jest nie tyle pozycja współżycia, ile jakość samego związku i relacje z partnerem. Wydaje się więc, że pytanie powinno być skierowane do kobiety, z którą uprawia Pan, bądź zamierza uprawiać seks.

Pozdrawiam.