Pozycje seksualne dla początkujących

Razem z partnerką zaczęliśmy od kilku dni uprawiać sex ale bardzo nie wiemy jakie pozycje będą odpowiednie dla nas i jaka pozycja pozwoli na to by członek wszedł z łatwością do pochwy mojej partnerki ??

Pomocne mogą być ryciny w Google, zwłaszcza w Google Grafika.
W razie ewentualnych dalszych trudności czy też wątpliwości można rozważyć wizytę "informacyjno-edukacyjną", w Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński, doświadczony seksuolog i ginekolog, przyjeżdża z Katowic.
Życzę obopólnej satysfakcji i zdrowej więzi uczuciowej, proszę pamiętać o właściwym zabezpieczeniu.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com